Najważniejsze funkcje programu
>

PoligraDOC - najważniejsze funkcje programu

Jedna baza danych dla wszystkich umów, faktur, ofert, gwarancji, protokołów oraz innych dokumentów.
Archiwizacja dokumentów, obieg dokumentów.

PoligraDOC - Zarządzanie Obiegiem Dokumentów jest narzędziem, które pomoże Państwu usprawnić zarządzanie dokumentami w Państwa firmie. Przy dużej ilości elektronicznych lub papierowych dokumentów posiadanie jednej bazy danych dla wszystkich faktur, gwarancji, protokołów i innych dokumentów będzie olbrzymim ułatwieniem. W tym scenariuszu możliwe jest przeglądanie i czytanie dokumentów, dzielenie ich na kategorie, dokonywanie agregacji i raportów na każdej stacji roboczej. Przygotowanie zadania tworzenia kopii zapasowej wszystkich dokumentów w instytucji również będzie prostą sprawą. Elektroniczna archiwizacja dokumentów i elektroniczny obieg dokumentów to technologie przyszłości.

Wydobywanie tekstu z dokumentów różnego formatu.

Dokumenty mogą być dodawane do bazy danych  z użyciem lokalnych plików na stacji roboczej lub też bezpośrednio ze skanera oraz automatycznie kompresowane. PoligraDOC potrafi wydobyć tekst z dokumentów w formacie doc, xls, ppt, pdf, rtf, odt, ods, odp, docx, xlsx, pptx i wielu innych i przechowywać go wraz z oryginalną binarną wersją. Mogą Państwo czytać szybko dokumenty bez dodatkowych aplikacji, które czasem wymagają dodatkowych licencji i czasu na załadowanie za każdym razem gdy otwierany jest plik. Aplikacja może użyć silnika OCR, aby wydobyć tekst również ze skanowanych dokumentów. Wydobywanie tekstu z dokumentów oznacza, że można przeprowadzić globalne wyszukiwanie pełnotekstowe we wszystkich dokumentach bez myślenia o ich formacie. Słowa kluczowe są podświetlane podczas oglądania dokumentów, które spełniają podane kryteria.

Wersjonowanie i podpisywanie dokumentów.

PoligraDOC wspiera wersjonowanie dokumentów, więc możliwe jest przechowywanie wszystkich wersji dokumentu i zarządzanie nimi. Zaimplementowane wykrywanie duplikatów (Single Instance Storage) minimalizuje ilość przestrzeni dyskowej używanej do przechowywania dokumentów. Notatki dołączane do dokumentów oraz podpisywanie dokumentów daje Państwa firmie możliwość efektywnego zarządzania dokumentami.

Integracja z pakietami biurowymi.

Zapewniamy pełną integrację z wiodącymi pakietami biurowymi takimi jak Microsoft Office i OpenOffice. Wspierane jest pełnotekstowe indeksowanie ich formatów plików, włącznie z OpenDocument (znanym także jako ODF i ISO/IEC 26300, pełna nazwa: OASIS Open Document Format for Office Applications) i Office Open XML (ISO/IEC 29500, zwanym także OOXML, OpenXML lub MSOOXML) wprowadzonym jako nowy domyślny format w Microsoft Office 2007. Gdy PoligraDOC jest zainstalowany dokumenty mogą być w prosty i szybki sposób dodawane do bazy danych przy użyciu polecenia na nowym pasku narzędziowym, który pojawi się w aplikacjach biurowych. Dokumenty przechowywane już w bazie danych mogą być otwierane bezpośrednio w aplikacjach biurowych i po wykonaniu jakiejkolwiek modyfikacji mogą być przesłane do PoligraDOC jako nowa wersja.

Możliwość pracy wielostanowiskowej.

Program może pracować w sieci, dzięki czemu wszystkie operacje mogą być dokonywane na wielu stanowiskach komputerowych, przez wielu użytkowników jednocześnie. Możliwy jest centralny nadzór nad pracą całego systemu. Praca wielostanowiskowa nie wiąże się ze znaczącym podniesieniem kosztów. W razie potrzeby aplikacja może współpracować z darmowymi serwerami bazodanowymi PostgreSQLi FirebirdSQL. Oczywiście obsługiwane są również inne popularne produkty, jak Microsoft SQL Server, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania zakupionych wcześniej licencji na tego typu produkty. Przy użyciu PoligraDOC Web możliwy jest dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca na świecie z komputerów, urządzeń typu PDA, telefonów komórkowych itd. Moduł może być osadzony w serwisie internetowym, dzięki czemu publiczne dokumenty mogą być udostępnione w sieci WWW.

Wdrożenia, szkolenia, pomoc techniczna po zakupieniu programu.

Naszym klientom poza wdrożeniem i skonfigurowaniem oprogramowania oraz dopasowaniem do indywidualnych potrzeb oferujemy kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi danego programu. Na życzenie dostarczamy również niezbędny sprzęt. Oprócz tego świadczymy usługi pomocy technicznej, które poza pomocą dotyczącą obsługi oprogramowania dają również możliwość darmowego dostępu do najnowszych wersji programu.

Obieg Dokumentów

Środki Trwałe

Inwentaryzacja RFID

Dzięki owocnej działalności na rynku międzynarodowym, obejmującym przeważnie kraje UE, zyskujemy niezastąpione kontakty z dystrybutorami oraz producentami sprzętu autoID. To jeden z czynników umożliwiający firmie POLIGRA import produktów w najniższych cenach. Poniżej przedstawiamy wybrane produkty.

 

Motorola LI4278
Bezprzewodowy skaner w cenie 922 zł
Seagull BarTender
Druk etykiet kodów kreskowych od 731 zł
Citizen CL-S621
Trwała drukarka kodów kreskowych - 1535 zł
Motorola DS3508
Do najcięższych warunków już od 1600 zł
Terminal MC9090
Używane ok. 3 lat z gwarancją 12 m-cy!
 

S5 Box